KONST / Litografier / Färglitografi 15339304
nr 1533 9304
Färglitografi
2 st, Peter Engberg. Signerade ej numrerade, Fiskeläge/Kedjehus, yttermått inklusive ram: 43x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:38:39
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr